Dom > Produkty > Antena GPS GlONASS >
1575 MHz IPEX UFL Mała aktywna antena Ceramiczna 18 18 mm Antena GPS do inteligentnego zegarka

1575 MHz IPEX UFL Mała aktywna antena Ceramiczna 18 18 mm Antena GPS do inteligentnego zegarka

Miejsce pochodzenia:

Chiny

Nazwa handlowa:

RY

Orzecznictwo:

CE,ROHS,ISO

Numer modelu:

RY-GPSI61303

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Częstotliwość:
1575,42 MHz, 1561 MHz
Rozmiar:
25*25*7mm
Rodzaj kabla:
1,13 mm / UFL
Typ:
Łatka ceramiczna
Typ mocowania:
Osadzony
Osiągać:
28DBi
Opis produktu

Dlaczego potrzebujesz anteny GPS?

 

Antena GPS odpowiada za przetwarzanie i wzmacnianie sygnałów generowanych przez odbiornik, a także interpretację sygnałów z sieci satelitarnej.Większość odbiorników GPS zawiera małą antenę dookólną

 

Parametry elektryczne:

Kluczowa specyfikacja
Częstotliwość środkowa (MHz)
1575,42 MHz, 1561
VSWR
1,5:1
Przepustowość (MHz)
±30
Impedancja (Ω)
50
Szczytowy zysk
>3 dBi W oparciu o płaszczyznę uziemienia 7 cm × 7 cm
Zyskaj zasięg
>-4dBi przy –90°<0 <+90° (ponad 75% głośności)
Polaryzacja
RHCP
LNA/Filtr
Wzmocnienie LNA (bez kabla)
Typowe 28 dBi
Poziom hałasu (dB)
1.5
 
 
Odfiltruj tłumienie pasma
7dB Min. f0+/-20MHz;
20dB Min. f0+/-50MHz;
30dB Min. f0+/-100MHz
VSWR
≤2
Napięcie prądu stałego (V)
2,7/3,0/3,3/3,0 do 5,0 itd
Prąd stały (mA)
10
Rozmiar
25×25 18×18 15×15 12×12 10×10
Długość kabla
5/10/20 cm
Złącze
IPEX
Temp. pracy
-40℃~+85℃
Temperatura przechowywania
-45℃~+85℃
Wibracja
Przemiatanie sinusoidalne 1g(0-p)10~50~10Hz na każdą oś

Antena ceramiczna to kolejny rodzaj zminiaturyzowanej anteny odpowiedniej dla urządzeń Bluetooth.Rodzaje anten ceramicznych są podzielone na blokową antenę ceramiczną i wielowarstwową antenę ceramiczną.Antena blokowa wykorzystuje wysoką temperaturę do spiekania całego korpusu ceramicznego jednocześnie, a następnie drukuje metalową część anteny na powierzchni bloku ceramicznego.

Antena wielowarstwowa jest wypalana na zasadzie współwypalania niskotemperaturowego.Wielowarstwowa ceramika jest laminowana i wyrównywana, a następnie spiekana w wysokiej temperaturze.Dlatego metalowy przewodnik anteny można wydrukować na każdej warstwie ceramicznej warstwy dielektrycznej zgodnie z wymaganiami projektowymi.W ten sposób można skutecznie zmniejszyć rozmiar anteny i osiągnąć cel ukrycia anteny.Ponieważ stała dielektryczna ceramiki jest wyższa niż PCB, antena ceramiczna może skutecznie zmniejszyć rozmiar anteny

Antena ceramiczna jest wykonana z ceramiki i waży tylko 200g.Jego zakres częstotliwości wynosi od 902 MHz do 928 MHz.Co więcej, straty dielektryczne ceramiki są mniejsze niż w przypadku PCB, więc jest to bardzo odpowiednie dla modułu Bluetooth o niskim zużyciu energii.Efekt anteny ceramicznej jest lepszy niż anteny pokładowej.Ogólnie rzecz biorąc, ma sworzeń dostępowy i kotwicę, więc jest bardzo wygodny w użyciu.

Ceramika anteny ceramicznej jest stosowana w radiu.Oprócz kondensatorów jest jeszcze urządzenie zwane filtrem ceramicznym (ponieważ jest on podłączony do obwodu anteny, wiele osób błędnie myśli, że to antena).Wykonany jest z ceramicznego materiału ceramicznego tytanianu cyrkonianu ołowiu.Materiał ceramiczny składa się z płatków, a obie strony są pokryte srebrem jako elektrody.Po polaryzacji wysokiego napięcia DC ma efekt piezoelektryczny.Odgrywa rolę filtrowania i charakteryzuje się stabilnością i dobrym działaniem przeciwzakłóceniowym.

Antena ceramiczna ma cztery ważne parametry: wzmocnienie, VSWR, współczynnik szumów i współczynnik osiowy.Zwłaszcza stosunek osi, który jest ważnym wskaźnikiem do pomiaru różnicy wzmocnienia sygnału w różnych kierunkach.

Zasada działania anteny ceramicznej polega na wykorzystaniu satelity GPS do nawigacji i pozycjonowania, a głównym zadaniem odbiornika użytkownika jest wyodrębnienie pseudolosowego kodu szumu i kodu danych w sygnale satelitarnym w celu dalszego obliczenia pozycji, prędkości i czasu (PVT) i inne informacje nawigacyjne nośnej odbiornika.Zasada anteny ceramicznej jest podzielona na dwie części: jedna to antena nadawcza, druga to antena odbiorcza.

Zasada działania anteny ceramicznej

Antena ceramiczna Antena nadawcza ma na celu przekształcenie pola elektrycznego o wysokiej częstotliwości powstałego między anteną a ziemią w falę elektromagnetyczną poprzez elektrodę zwaną „anteną”, dzięki czemu może być transmitowana na odległość.

Antena odbiorcza anteny ceramicznej oznacza po prostu, że fala elektromagnetyczna z powietrza jest indukowana w polu elektrycznym przez elektrodę zwaną „anteną”, która generuje napięcie sygnału o wysokiej częstotliwości i wysyła je do odbiornika w celu przetworzenia sygnału.

Szczegóły Produktu

1575 MHz IPEX UFL Mała aktywna antena Ceramiczna 18 18 mm Antena GPS do inteligentnego zegarka 0

1575 MHz IPEX UFL Mała aktywna antena Ceramiczna 18 18 mm Antena GPS do inteligentnego zegarka 1

Nasza firma
1. RY Electronics ma ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji niestandardowych zestawów kabli i anten w dużych lub małych ilościach, w zależności od Twoich potrzeb.

2. Nasze zakłady produkcyjne mogą budować prawie wiele rodzajów niestandardowych zestawów kablowych (kabel LVDS / kabel płaski / kabel RF / wiązka przewodów), a także anteny GPS / WIFI / ISM / GSM / 3G / 4G i złącza RF.

Dlaczego my ?

1. Fabryka sprzedaje bezpośrednio

 

2. 1 rok gwarancji jakości

 

3. Próbki zostaną wysłane w ciągu 2-4 dni roboczych

 

4. Wymienić towar bez podania przyczyny w ciągu 7 dni

 

5. Wspieraj zamówienie gwarancyjne alibaba z bezpieczeństwem pieniędzy i bezpieczeństwem zamówienia

 

6. OEM i ODM
 

Często zadawane pytania
1. Kiedy mogę?
Zazwyczaj cytujemy w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.Jeśli bardzo zależy Ci na uzyskaniu ceny, zadzwoń do nas lub poinformuj nas o tym w wiadomości e-mail, abyśmy potraktowali Twoje zapytanie priorytetowo.

2. Jak mogę uzyskać próbkę, aby sprawdzić twoją jakość?
Po potwierdzeniu ceny możesz zażądać próbek w celu sprawdzenia naszej jakości.

 

3. Jak długo mogę spodziewać się próbki?
Po opłaceniu opłaty za próbkę i potwierdzeniu między sobą rysunku próbki będą gotowe przez 3-5 dni.Próbki zostaną wysłane ekspresowo i dotrą w ciągu 3-5 dni.Możesz skorzystać z własnego konta ekspresowego lub zapłacić nam z góry, jeśli nie masz konta.

4. Czy możesz wykonać dla nas projekt?
Tak.Mamy profesjonalnego inżyniera mającego bogate doświadczenie w projektowaniu wiązek przewodów i kabli.Po prostu daj nam znać swoje pomysły, a my pomożemy zrealizować Twoje pomysły w doskonałe produkty.Nie ma znaczenia, jeśli nie masz kogoś, kto uzupełni pliki.Podaj nam swoją szczegółową SPEC.produktów, a my prześlemy Ci gotowy rysunek do potwierdzenia.

5. A co z czasem realizacji masowej produkcji?
Szczerze mówiąc, zależy to od ilości zamówienia i sezonu, w którym składasz zamówienie.Czas realizacji MOQ wynosi około 10 do 15 dni.Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie towary mogą dotrzeć na twój adres w ciągu 4 tygodni.

6. Jakie są twoje warunki dostawy?
Akceptujemy EXW, FOB, CIF itp. Możesz wybrać ten, który jest dla Ciebie najwygodniejszy lub najbardziej opłacalny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Antena 4G LTE Dostawca. Prawa autorskie © 2018-2023 cable-antenna.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.