Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Instrukcja montażu wiązki przewodów
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami

Instrukcja montażu wiązki przewodów

2019-11-11

Latest company news about Instrukcja montażu wiązki przewodów

Cel: zapewnienie jednolitego działania i stabilnej jakości produktów wiązek przewodów podczas montażu. Jednocześnie produkt spełnia odpowiednie wymagania procesowe i wymagania klienta, a niniejsza instrukcja obsługi jest specjalnie opracowana.


Zakres: dotyczy wszystkich operacji zaciskania i montażu drutu w firmie.


Odpowiedzialność i prawo: dział produkcji jest odpowiedzialny za zaciskanie i montaż walcówki; dział kontroli jakości jest odpowiedzialny za kontrolę po montażu.


Proces operacyjny i wymagania:


1. Podczas operacji montażu najpierw sprawdź, czy model materiału (walcówka, gumowa skorupa) jest używany prawidłowo i czy jest zgodny z odpowiednimi rysunkami i szablonami. Jeśli nie można tego potwierdzić, należy zgłosić się na noszach w celu potwierdzenia, a formalną operację można przeprowadzić tylko wtedy, gdy jest poprawna.


2. Podczas montażu weź gumową osłonę lewą ręką i pasującą linię zacisków prawą ręką. Po potwierdzeniu normalnego i włożenia szrapnela końcowego ustaw kąt i kierunek terminala prawym kciukiem i palcem wskazującym, a następnie delikatnie i równomiernie z lekką siłą dociśnij dolną część punktu połączenia gumowej skorupy, aż końcówka odłamka zaczepi punkt kontrolny w gumowej skorupie (w normalnych okolicznościach słychać kliknięcie i dotyk dłoni) Włóż na miejsce. Poniższy obrazek:

3. Podczas montażu, po włożeniu linii zaciskowej do gumowej osłony, należy ją natychmiast cofnąć, aby sprawdzić, czy terminal jest włożony na swoje miejsce. Jeśli sprężyna zaciskowa złapie punkt zaciskania gumowej osłony, nie wróci. W przeciwnym razie podczas pomiaru elektrycznego i użytkowania terminal, który nie zostanie włożony na miejsce, wróci, co wpłynie na wydajność włączania zasilania i tak dalej. Poniższy obrazek:

4. Podczas montażu, aby zapobiec włożeniu terminala w całości jako całości, konieczne jest zlokalizowanie kierunku gumowej osłony i sekwencji zacisków. Jak pokazano na zdjęciu:

5. Po umieszczeniu wielu drutów z jednym rdzeniem w pozycji wielu otworów, każda osoba może wstawić tylko jedną pozycję otworu na raz. Zgodnie z wymogami kolejności linii na rysunku technicznym montaż wielootworowej gumowej skorupy należy wykonać kolejno, aby zapobiec włożeniu drutu na miejsce.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Antena 4G LTE Dostawca. Prawa autorskie © 2018-2024 cable-antenna.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.