Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Jaka jest wewnętrzna struktura anteny ceramicznej?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami

Jaka jest wewnętrzna struktura anteny ceramicznej?

2021-04-15

Latest company news about Jaka jest wewnętrzna struktura anteny ceramicznej?

Jaka jest wewnętrzna struktura anteny ceramicznej?

 

Antena ceramiczna, jako antena do odbioru sygnałów satelitarnych, jest zamocowana na płytce drukowanej urządzeń elektronicznych.Ponieważ odległość odczytu jest stosunkowo niewielka, nazywana jest również anteną krótkiego zasięgu.Przekształca energię fal elektromagnetycznych odbieranych przez satelity sygnałów radiowych w prąd, który może być pochłaniany przez urządzenia elektroniczne odbiornika.Z czego składa się jego struktura wewnętrzna?Posłuchajmy technologii producenta RY, co powiedział chirurg

najnowsze wiadomości o firmie Jaka jest wewnętrzna struktura anteny ceramicznej?  0

1. Elementy wejściowe

Składnik promieniowania jest połączony z połączeniem między pierwszą stroną a drugim końcem, a zewnętrzna krawędź składnika promieniowania jest również połączona elektrycznie i rozciąga się na drugą stronę anteny ceramicznej.

 

2. Przewoźnik

Antena ceramiczna ma pierwszą i drugą stronę, a drugą i drugą końcówkę połączoną z pierwszą i drugą stroną;Ponadto nośnik jest wyposażony w perforację penetrującą, więc pierwszy wzór metalowy jest umieszczony na krawędzi otworu pierwszej strony.

 

3. Składniki promieniowania

Antena ceramiczna jest przymocowana do pierwszej strony nośnika, a antena ceramiczna ma zewnętrzną część krawędzi.

 

4. Montaż naziemny

Składnik promieniowania jest połączony z połączeniem między pierwszą stroną a drugim końcem, a zewnętrzna krawędź komponentu jest elektrycznie połączona i rozciąga się na drugą stronę anteny ceramicznej.

 

5. Naprawiono igłę

Stała szpilka przechodzi przez otwór przelotowy płytki drukowanej i jest przymocowana do płytki drukowanej po perforacji przez nośnik.

 

Wewnętrzna struktura anteny ceramicznej składa się z płytki drukowanej, nośnika, elementu promieniowania, elementu uziemiającego, elementu wejściowego i stałego kołka, który ma cechy stabilnej wydajności i dobrej wydajności przeciwzakłóceniowej.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Antena 4G LTE Dostawca. Prawa autorskie © 2018-2024 cable-antenna.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.