Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Wiedza o SMA
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami

Wiedza o SMA

2021-08-13

Latest company news about Wiedza o SMA

Pełna nazwa SMA to Small A Type.Jest to typowe złącze mikrofalowe wysokiej częstotliwości.Najwyższa używana częstotliwość to 18GHz.W projektowaniu obwodów częstotliwości radiowych, złącza SMA są często dodawane do obwodu dla sygnałów wejściowych i wyjściowych.Złącza SMA są najczęstszymi złączami w obwodach częstotliwości radiowych.
Przegląd SMA
SMA, wspólny interfejs antenowy:

SMA to skrót od Sub-Miniature-A.Pełna nazwa interfejsu antenowego SMA powinna być odwrócona męska SMA.).Najbardziej popularne są urządzenia bezprzewodowe z tym interfejsem.Punkty dostępu z ponad 70%, routery bezprzewodowe i karty sieci bezprzewodowej z ponad 90% interfejsami PCI korzystają z tego interfejsu.Ten interfejs ma umiarkowane rozmiary, a istnieją również urządzenia, takie jak podręczne walkie-talkie.Wiele z nich jest tego typu, ale znajdujące się w nich igły i rurki są przeciwieństwem urządzeń bezprzewodowych.Bezprzewodowe punkty dostępowe i routery bezprzewodowe korzystające z tego interfejsu obejmują większość sprzętu cywilnego.TP-LINK, DLINK, Netgear, Belkin i inne marki, o ile antena jest odłączana, w zasadzie korzystają z tego interfejsu.Interfejs anteny SMA powinien być SMA, a SMA i RP-SMA są różne.Istnieje wiele rodzajów SMA.Jedna różnica polaryzacji nazywa się „SMA”, a druga „RP-SMA”.Różnica między nimi to: standardowa SMA to: „gwint zewnętrzny + otwór”, „gwint wewnętrzny + igła”, RP-SMA to: „gwint zewnętrzny + igła”, „gwint wewnętrzny + otwór”.

Interfejs anteny SMA
Pełna nazwa interfejsu antenowego SMA powinna być odwrotnym złączem męskim SMA, które jest złączem antenowym.Sprzęt jest najbardziej popularny.Punkty dostępowe z ponad 70%, routery bezprzewodowe i karty sieci bezprzewodowej z ponad 90% interfejsami PCI używają tego interfejsu.Ten interfejs ma umiarkowane rozmiary, a wiele podręcznych krótkofalówek i innych urządzeń jest tego typu., Ale igła i rurka w środku są przeciwne do urządzenia bezprzewodowego.
Typ złącza SMA
Nowa generacja liczników jest wyposażona w złącza SMA lub odpowiednie adaptery SMA.

Inna jest również jakość złączy SMA.Z punktu widzenia wpływu na jakość sygnału dobre złącze SMA zapewnia dobry współczynnik fali stojącej, który ma niski współczynnik odbicia sygnału i może skutecznie przesyłać sygnały.

Istnieje wiele typów złączy SMA.Od połączenia interfejsu są męskie i żeńskie (lub męskie lub żeńskie).Jeśli chodzi o połączenie, niektóre można włożyć bezpośrednio z boku płytki drukowanej.Jeśli wkładanie z boku jest niewygodne, można go umieścić na górze płytki drukowanej.Środek to sygnał, a otaczające cztery piny są uziemione.

Zamocowane są również śruby, używane głównie do połączenia na ścianie bocznej obwodu częstotliwości radiowej z puszką ekranującą.Są cztery śruby i dwie.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Antena 4G LTE Dostawca. Prawa autorskie © 2018-2024 cable-antenna.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.