Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Czy moja antena powinna być pionowa czy pozioma?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami

Czy moja antena powinna być pionowa czy pozioma?

2023-07-17

Latest company news about Czy moja antena powinna być pionowa czy pozioma?

W przypadku anten kierunkowych o dużym wzmocnieniu, zwanych potocznie Yagi, należy je skierować tak, aby dłuższa oś anteny była skierowana na siebie, tak jak patrzy się w lufę pistoletu.Płetwy powinny być skierowane pionowo lub poziomo, w zależności od tego, który sposób zapewnia największy prześwit.Antenę typu Yagi należy również skierować tak, aby największe żebra znajdowały się najbliżej masztu, a najkrótsze skierowane ku sobie.


W przypadku anten dookólnych w większości przypadków powinny one być skierowane bezpośrednio pionowo.To znaczy skierowany prosto w niebo.Jedyny przypadek, w którym tak by się nie stało, to sytuacja, w której oba punkty znajdują się na różnych wysokościach wzdłuż tej samej płaszczyzny pionowej, na przykład na ścianie budynku.W takim przypadku najlepiej byłoby ustawić obie anteny poziomo, aby sygnał radiowy mógł promieniować w górę iw dół.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Antena 4G LTE Dostawca. Prawa autorskie © 2018-2024 cable-antenna.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.