Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Wielordzeniowa fabryka drutu jednordzeniowego
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami

Wielordzeniowa fabryka drutu jednordzeniowego

2023-03-30

Latest company news about Wielordzeniowa fabryka drutu jednordzeniowego

   najnowsze wiadomości o firmie Wielordzeniowa fabryka drutu jednordzeniowego  0

Wielożyłowy przewód jednożyłowy oznacza, że ​​pojedynczy przewód zawiera jednocześnie wiele przewodów jednożyłowych.Te jednożyłowe przewodniki są skręcone razem, tworząc drut.Przewody wielożyłowe jednożyłowe są powszechnie stosowane w niskonapięciowych przewodach zasilających i wewnętrznym okablowaniu urządzeń elektrycznych do przesyłania mocy i sygnałów.W niektórych zastosowaniach w sterowaniu przemysłowym i robotyce wielożyłowe przewody jednożyłowe są wygodniejsze i bardziej ekonomiczne niż stosowanie wielu przewodów jednożyłowych pojedynczo ze względu na konieczność łączenia i rozdzielania różnych sygnałów i zasilaczy.Ponadto wielożyłowe przewodniki jednożyłowe są również powszechnie stosowane w sprzęcie audio i wideo do przesyłania sygnałów audio i wideo.Wielordzeniowy przewód jednordzeniowy ma różne specyfikacje i zastosowania, możesz wybrać odpowiedni typ w zależności od różnych potrzeb.

najnowsze wiadomości o firmie Wielordzeniowa fabryka drutu jednordzeniowego  1

Proces produkcji wielordzeniowego przewodu jednożyłowego obejmuje głównie następujące etapy:

1. Obróbka wstępna materiałów miedzianych i aluminiowych: obróbka wstępna prętów miedzianych i aluminiowych poprzez obróbkę i pękanie na gorąco, tak aby oryginalne materiały metalowe spełniały wymagania właściwości fizycznych i mechanicznych.

2. Produkcja drutu jednordzeniowego: zgodnie z określonymi normami i wymaganiami produkcyjnymi pręt miedziany i aluminiowy jest ciągniony i przetwarzany na jednożyłowy drut miedziany i aluminiowy o stałej średnicy w maszynie do produkcji drutu.

3. Montaż taśmy: zgrupować, skręcić i nawinąć pojedynczy przewód zgodnie z określoną ilością, strukturą i charakterystyką elektryczną.

4. Splatanie: Zgrupuj maszynę do skręcania drutu, nawiń dobry drut jednożyłowy, wzmocnij i zwiąż zgodnie z przepisami dotyczącymi skręcania.

5. Zawijanie: Owiń zewnętrzną warstwę izolacyjną zgodnie z wymogami obróbki izolacji i wydrukuj partię produkcyjną, nazwę fabryczną, etykietę i inne powiązane specyfikacje na powierzchni.

6. Kontrola: Umieść izolowany wielożyłowy przewód jednożyłowy na stole inspekcyjnym, aby sprawdzić wytrzymałość mechaniczną, parametry elektryczne i inne wskaźniki jego przewodu, warstwy izolacyjnej i części izolacyjnych.

7. Pakowanie: Zgodnie z przepisami wielożyłowy i jednożyłowy przewód należy pakować i przechowywać lub transportować bezpośrednio zgodnie z partią produkcyjną, projektem technicznym itp.

Powyżej przedstawiono ogólny proces produkcji wielordzeniowego drutu jednożyłowego.Proces produkcyjny i proces różnych producentów mogą się różnić.

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Antena 4G LTE Dostawca. Prawa autorskie © 2018-2024 cable-antenna.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.