Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Jak wybrać złącza koncentryczne RF mające zastosowanie do produktów firmy
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami

Jak wybrać złącza koncentryczne RF mające zastosowanie do produktów firmy

2019-09-17

Latest company news about Jak wybrać złącza koncentryczne RF mające zastosowanie do produktów firmy
Koncentryczne złącze częstotliwości radiowej jest ogólnie uważane za element montowany na kablach lub instrumentach. Wykorzystuje się połączenie elektryczne lub separację linii przesyłowej. Obecnie klasyfikacja złącz na rynku jest bardzo skomplikowana. Istnieje ponad 20 międzynarodowych serii ogólnych oraz więcej odmian i specyfikacji. W obliczu tak złożonego produktu klienci mogą wybrać inny produkt RY 'Electronics Engineer, który przedstawi szczegółowy opis strzelania do aplikacji firmy.

Jak wybrać złącze koncentryczne częstotliwości?

Aby znaleźć produkt, który Ci odpowiada,

Czas zapoznać się z klasyfikacją i zastosowaniem koncentrycznych złączy RF. Złącza RY są podsumowane w następujący sposób:

BNC to typ karty, najczęściej używany do połączeń o częstotliwości radiowej poniżej 4 GH, szeroko stosowany w oprzyrządowaniu i komputerowym Internecie.

TNC jest połączeniem gwintowym, podobnym do BNC pod względem wielkości i innych aspektów. Jego częstotliwość robocza może osiągnąć 11 GHz. Rodzaj gwintu jest odpowiedni do środowiska wibracyjnego.

SMA to połączenie gwintowe o najczęściej stosowanej impedancji 50 omów i 75 omów. Gdy stosuje się 50 omów, częstotliwość miękkiego kabla jest mniejsza niż 12,4 GHz, a kabel półsztywny jest najbardziej.

Do 26,5 GHz.

SMB jest mniejszy niż SMA, do wstawiania struktury samoblokującej, służy do szybkiego połączenia, często stosowany w komunikacji cyfrowej, 50 omów może osiągnąć 4 GHz, 75 omów do 2 GHz.

SMC to połączenie gwintowe, inne podobne SMB, ma szerszy zakres częstotliwości, często stosowany w środowisku wojskowym lub o wysokiej wibracji.

Złącza typu N są gwintowane, powietrze jako materiał izolacyjny, niski koszt, częstotliwość do 11 GHz, powszechnie stosowane w przyrządach testujących, są to 50 i 75 omów.

Złącza MCX i MCX są małe i służą do intensywnych połączeń.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Antena 4G LTE Dostawca. Prawa autorskie © 2018-2024 cable-antenna.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.