Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Jak wybrać antenę ceramiczną?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami

Jak wybrać antenę ceramiczną?

2021-05-08

Latest company news about Jak wybrać antenę ceramiczną?

Antena ceramiczna jest ważną częścią systemu nawigacji, ponieważ jest najczęściej używana.Niektórzy producenci skracają rogi, aby osiągnąć zyski, co prowadzi do słabego sygnału odbioru i niskiej niezawodności wielu anten ceramicznych.Jak więc powinniśmy kupić antenę ceramiczną na rynku?W rzeczywistości jest to podobne do wskazówek dotyczących zakupu anteny GPS, o których wspominaliśmy ostatnio.Oto kilka wskazówek dotyczących zakupu anteny ceramicznej od producenta RY

 

Wskazówka 1: Większość anten ceramicznych jest wykonana z materiałów ceramicznych, wzmacniaczy sygnału o niskim poziomie szumów, rezystorów, kondensatorów, cewek, kabli i złączy, więc wybór komponentów jest bardzo ważny.

 

Umiejętność 2: Stabilność anteny ceramicznej, to znaczy, wybierając antenę ceramiczną, powinniśmy wybrać taką z silnymi zakłóceniami antyelektromagnetycznymi, aby zapobiec uderzeniom, wysokiej temperaturze i zakłóceniom elektromagnetycznym anteny ceramicznej podczas jazdy, więc my Podczas wyboru należy zwracać uwagę na stabilność.

 

Wskazówka 3: Przy zakupie anteny ceramicznej, chociaż nie musimy wybierać marki jako opcji zakupu, wybieramy LNA tylko do użytku wewnętrznego, ale teraz jest wielu producentów anten ceramicznych, a niektóre produkty są gorszej jakości;Dlatego wybierając producenta, powinniśmy nie tylko wybierać produkty o gwarantowanej jakości, ale także rozważyć obsługę posprzedażną.

 

Wskazówka 4: Zwróć także uwagę na rozróżnienie poziomu modułu, moduł anteny ceramicznej można podzielić na dwa poziomy, mianowicie cywilny i przemysłowy, wydajność przemysłowa jest bardzo stabilna, ale cena będzie droższa, zdolność adaptacji środowiskowej modułu cywilnego będzie niska, cena Będzie tani, więc możesz wybrać według własnych potrzeb, aby wybrać opłacalny moduł.

 

Czy nauczyłeś się, jak wybrać antenę ceramiczną?Oprócz powyższego bardzo ważne jest dla nas również wybranie silnego producenta, ponieważ jest wielu producentów anten nawigacyjnych.Jeśli wybierzemy niewłaściwą, naturalny efekt kupowanego przez nas produktu nie jest tak dobry, jak oryginalny, więc musimy dokonać ostrożnego wyboru.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Antena 4G LTE Dostawca. Prawa autorskie © 2018-2024 cable-antenna.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.