Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Jerry Sun

Numer telefonu : +8613405295160

WhatsApp : +8613405295160

Free call

Jak należy utrzymywać i konserwować złącza RF?

October 11, 2019

najnowsze wiadomości o firmie Jak należy utrzymywać i konserwować złącza RF?
Jak należy utrzymywać i konserwować złącza RF?

Regularne czyszczenie złączy RF i właściwe użytkowanie złączy często przedłuża żywotność złączy. Wiemy, że każda firma odłączy złącza podczas korzystania ze sprzętu. W tej chwili bardzo ważne jest utrzymanie i konserwacja złączy RF. Dobre złącze doprowadzi również do pogorszenia wydajności z powodu złej codziennej konserwacji, co spowoduje straty ekonomiczne i inne niekorzystne czynniki. Jak więc dobrze wykonać konserwację złącza? Rzućmy okiem na podsumowanie RY.

Wszystkie złącza RF używane w testach PIM, w tym adaptery testowe, elementy kabli testowych, obciążenia testowe i wszystkie złącza RF na testerze, muszą być czyste i niezawodne, aby zapewnić, że wyniki testu PIM testowanych części są dokładne i wiarygodne.

1. Regularnie czyść złącza RF, aby zapewnić spójność połączenia.

2. Upewnij się, że złącze jest na swoim miejscu, a następnie dokręć nakrętkę. Najpierw wykonaj ręczne blokowanie ręką, a następnie użyj klucza dynamometrycznego, aby uzyskać wymagany moment.

3. Przed testowaniem zdejmij O-ringi ze wszystkich adapterów testowych i zespołów kabli. Zmniejszy to moment obrotowy wymagany do ciasnych połączeń z niskim PIM i wydłuży żywotność złączy. (Proszę nie zdejmować O-ringu na linii zworek.)

4. Wszystkie połączenia wymagają kluczy dynamometrycznych, a połączenia 7/16 wymagają momentów obrotowych 20–25 Nm. Należy pamiętać, że podczas dokręcania złącza nie należy obracać korpusu złącza (do zamocowania złącza należy użyć drugiego klucza).

5. Gdy złącze nie działa, należy upewnić się, że na interfejsie znajdują się zaślepki ochronne. Liczba złączy RF jest ograniczona. Typowa wartość to 500 wtyczek. Ponieważ test PIM jest bardzo czuły, liczba złączy RF może nie zostać osiągnięta, dlatego musimy mieć dodatkowe złącza, adaptery i komponenty kablowe.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość