Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Jak działa terminal IDC?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami

Jak działa terminal IDC?

2021-06-08

Latest company news about Jak działa terminal IDC?

Stabilność końcówki IDC zależy od takich czynników, jak właściwości sprężyny głowicy końcowej i pojemność przewodu.

Z punktu widzenia konstrukcji, końcówki IDC są łatwiejsze do kontrolowania, a wyeliminowanie elastyczności zewnętrznej uniemożliwia ruch interfejsu końcówki kabla.poprzez odpowiednie złagodzenie stresu, jest to ze względu na wyższą nieodłączną stabilność mechaniczną, wydajność będzie lepsza niż IDC końcówka kręcenia.Dzieje się tak dlatego, że energia skrzyżowania końcowego jest przechowywana w elastycznie utrzymywanym interfejsie wysokiego napięciaOgólnie rzecz biorąc, dla mniejszych przewodów, terminal jest zaprojektowany tak, aby zapewnić kilka funtów siły i kilka mil elastycznego odchylenia na interfejsie.

 

W przypadku większych przewodów, siła może wynieść od 15 do 20 funtów.

Krympowanie działa dobrze w tej dziedzinie, ponieważ wytwarza kontakty metalowe podczas procesu krympowania, a ze względu na sprężanie osiowe niewielka ilość przechowywanej energii elastycznej drutu.Z upływem czasu w społeczeństwieW przypadku, gdy złącze kręgowe utrzymuje mechanicznie stabilny stan rozwoju, dodatkowa technologia spawania dyfuzyjnego może przejść przez interfejs.rozluźnienie obciążenia i przemieszczanie się układu końcowego/przewodów zmniejszają stabilność konstrukcji maszyn budowlanychW związku z tym, w zależności od konstrukcji układu mechanicznego, następny proces może mieć wpływ na i ostatecznie prowadzić do obniżenia wydajności pracy.Siła krawędzi z powodu drgań i/lub zmniejszonego rozluźnienia naprężenia, żywotność sprzętu z powodu niestabilności mechanicznej jest zmniejszona.

W odniesieniu do drutu strączkowego ważną rolę w wydajności odgrywa stabilność układu mechanicznego pasów drutu strączkowego, a na wydajność wpływają dwa czynniki.

Po pierwsze, ponieważ przewód jest pod obciążeniem kompresyjnym, ze względu na zakłócenia mechaniczne, rozluźnienie naprężenia i pełzanie, gdy wiązka drutu jest w przedziale czasu rozluźnienia,zmniejsza siłę stykuStopień możliwego rozluźnienia zależy głównie od rodzaju drutu, którego używa przedsiębiorstwo.Powierzchnia przewodnika i rodzaj izolacji odgrywają ważną rolę w stabilności mechanicznejW tym samym czasie przewody, które są najłatwiejsze do pokrycia, zazwyczaj działają lepiej niż druty stałe.

Po drugie, liczba przewodów pomiędzy przewodem elektrycznym kontaktu drutu jest ograniczona, a zatem ogólna przewodność elektryczna jest wpływany.w tym ostatnim można optymalizowaćW przypadku przewodów wielowarstwowych oczywiste jest, że dobrze zaprojektowane urządzenie łagodzące naprężenie jest ważne.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Antena 4G LTE Dostawca. Prawa autorskie © 2018-2024 cable-antenna.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.