Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Okablowanie europejskie i północnoamerykańskie ma następujące różnice?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami

Okablowanie europejskie i północnoamerykańskie ma następujące różnice?

2023-08-08

Latest company news about Okablowanie europejskie i północnoamerykańskie ma następujące różnice?

Okablowanie europejskie i północnoamerykańskie ma następujące różnice:

1. Różne poziomy napięcia: 110 V lub 120 V, 60 Hz AC w ​​Stanach Zjednoczonych, podczas gdy 220 V do 240 V, 50 Hz AC w ​​Europie.

 

2. Różne standardy użytkowania: System elektryczny w Stanach Zjednoczonych wykorzystuje standard NEMA (National Electrical Manufacturers Association), w Europie stosowany jest standard Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC).

 

3. Inne okablowanie: W Stanach Zjednoczonych dla przewodów o rozmiarach od 14 do 10, które obejmują wszystkie kable wewnątrz wiązki, stosowane są niemetalowe osłony przewodów (osłony przewodów NM).Sposób, w jaki okablowanie jest zwykle wykonywane w Europie, polega na doprowadzeniu pojedynczych kabli do skrzynek, wyłączników automatycznych i wtyczek.

 

4. Różne standardy dotyczące innego sprzętu elektrycznego: Oprócz systemów elektrycznych istnieją również różnice w normach między Stanami Zjednoczonymi a Europą dla innego sprzętu elektrycznego, takiego jak kształt i rozmiar gniazdek elektrycznych i wtyczek.

 

Ogólnie okablowanie instalacji elektrycznej w Stanach Zjednoczonych i Europie jest różne, głównie ze względu na poziom napięcia prądu przemiennego, standard użytkowania i rodzaj przewodu.Jeśli musisz używać sprzętu elektrycznego w różnych miejscach, musisz dokładnie zapoznać się z lokalnymi normami i przepisami oraz odpowiednio je zainstalować i podłączyć.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Antena 4G LTE Dostawca. Prawa autorskie © 2018-2024 cable-antenna.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.