Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Dokładnie przetestuj utratę wprowadzania kabla RF
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami

Dokładnie przetestuj utratę wprowadzania kabla RF

2019-09-30

Latest company news about Dokładnie przetestuj utratę wprowadzania kabla RF
1. Testuj metodą TDR, odbicie domeny w czasie rzeczywistym.

2. Technologia reflektometrii w dziedzinie czasu (TDR). Technologia obejmuje generowanie napięć krokowych rozchodzących się wzdłuż linii przesyłowych. Odbicie od impedancji jest wykrywane przez oscyloskop, a stosunek napięcia wejściowego do napięcia odbicia jest mierzony w celu obliczenia nieciągłej impedancji.

3. Dane zmierzone przez analizator sieci w dziedzinie częstotliwości mogą być wykorzystane do obliczenia i wyświetlenia kroku sieci i odpowiedzi impulsowej jako funkcji czasu. Tradycyjna zdolność TDR w odbiciu i transmisji zwiększa potencjał pomiaru w sieciach z ograniczonym pasmem.

W trybie odbicia analizator sieci mierzy współczynnik odbicia jako funkcję częstotliwości. Współczynnik odbicia można traktować jako funkcję przenoszenia napięcia padającego i napięcia odbijanego. Odwrotna transformacja przekształca współczynnik odbicia w funkcję czasu (odpowiedź impulsowa). Odpowiedzi na skok i impuls można obliczyć przez splot współczynnika odbicia z krokiem wejściowym lub impulsem. W trybie transmisji. Analizator sieci mierzy funkcję przenoszenia urządzenia dwuportowego jako funkcję częstotliwości. Odwrotna transformacja przekształca funkcję przenoszenia w odpowiedź impulsową urządzenia dwuportowego. Odpowiedzi na krok i impuls są obliczane przez splot odpowiedzi impulsowej z krokiem wejściowym lub impulsem.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Antena 4G LTE Dostawca. Prawa autorskie © 2018-2024 cable-antenna.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.