Szybki router punkt dostępowy WLAN 300 Mb / s do domowej sieci szerokopasmowej

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: RY
Orzecznictwo: CE,ROHS
Numer modelu: RY-WE1688
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: USD17~22
Szczegóły pakowania: 15X8X10 cm / szt
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 7 dni po dokonaniu płatności
Zasady płatności: L / C, T / T, Paypal, Western Union, MoneyGram, D / A, D / P
Możliwość Supply: 100000

Szczegóły informacji

<i>Max.</i> <b>Max.</b> <i>LAN Data Rate</i> <b>Szybkość transmisji danych LAN</b>: 100 Mb / s Normy i protokoły: Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n
Obsługiwana częstotliwość Wi-Fi: 2,4G Funkcjonować: Firewall, QoS, VPN
Wsparcie: APN / Systemy / WIFISetting Rodzaj: Bezprzewodowy
kolor: Biały Berło: 1 * port wan / 2 * port lan
Imię: Router Wifi Prędkość bezprzewodowa: 2,4 G: 300 Mb / s
High Light:

Router punktu dostępu wlan ROHS

,

router punktu dostępu wlan MT7628NN

,

router punktu dostępu wlan 802.11g

opis produktu

 

Szybki, 300Mbps, biały, bezprzewodowy router punktowy Openwrt Wifi do domowej sieci szerokopasmowej

 

Jak wybrać router 4G dla swojej firmy?

Na rynku dostępnych jest wiele routerów 4G, które oferują szeroką gamę funkcji.Musisz upewnić się, że router zapewnia funkcjonalność i elastyczność potrzebnego rozwiązania.Oto główne kwestie, które należy wziąć pod uwagę, porównując routery 4G dla swojej firmy.

Multi-SIM
Aby uzyskać szybkość i niezawodność połączenia WAN 4G, potrzebujesz routera obsługującego więcej niż jedno połączenie komórkowe.Jest to zwykle określane jako multi-SIM.Poszukaj routera, który to obsługuje.

Pojemność karty SIM
Wydajność i przepustowość routera Multi-SIM jest ostatecznie ograniczona liczbą jednoczesnych połączeń komórkowych, które może obsługiwać.Zwykle określa się to liczbą kart SIM, które może pomieścić.Należy jednak pamiętać o różnicy między połączeniami a kartami SIM: router może pozwolić na włożenie dwóch kart SIM w przypadku awarii jednej z nich, ale nie może używać obu jednocześnie.Zwykle wybieramy router z pojemnością karty SIM wymaganą do oczekiwanego użytkowania (np. 6 kart SIM).Niektóre routery można łączyć w stosy, aby umożliwić więcej kart SIM (często używaliśmy 18 kart SIM) w scenariuszach intensywnego użytkowania.

Technologia komórkowa
Większość routerów obsługuje obecnie wersję standardów 4G o nazwie Category 4 LTE.Niektórzy producenci wprowadzają obsługę LTE kategorii 6, która wykorzystuje dwa fragmenty widma zamiast jednego, aby podwoić teoretyczne maksymalne prędkości pobierania ze 150 Mb / s do 300 Mb / s.LTE Cat 6 jest nadal wdrażane przez operatorów komórkowych, więc nie wszędzie jest dostępne.Warto jednak rozważyć routery, które ją obsługują, aby zabezpieczyć swoją inwestycję w przyszłości.Istnieje wiele wymiennych terminów: poszukaj Cat 6 LTE, LTE-Advanced (aka LTE-A) i 4G +.

Klejenie
Router, który może łączyć (tj. Łączyć) strumienie ruchu z wielu kart SIM w jedną, umożliwi szybsze i bardziej niezawodne połączenie z siecią firmową.Jest to niezbędne, jeśli planujesz podłączyć witrynę z wieloma użytkownikami do sieci firmowej za pomocą 4G WAN, a zwłaszcza jeśli potrzebujesz bardzo niezawodnego połączenia dla wrażliwych aplikacji (zobacz Managed Hubs).Powodem klejenia jest przede wszystkim zapewnienie niezawodnego i stabilnego połączenia, którego wydajność jest produktem ubocznym.

Równoważenie obciążenia
Alternatywnie router z funkcją Load Balance może rozłożyć użycie kilku oddzielnych użytkowników i sesji na kilka kart SIM.Może to zapewnić elastyczność, ale żadna pojedyncza sesja nie może być szybsza niż karta SIM, którą obsługuje, a jeśli jakiekolwiek pojedyncze połączenie komórkowe zostanie przerwane, czas ponownego połączenia można zmierzyć w sekundach, co użytkownik zauważy!Dowiedz się więcej na naszym blogu: Łączenie 4G WAN vs równoważenie obciążenia.

Przełączanie awaryjne karty SIM
Zwykle spotykane w routerach z jednym połączeniem, przełączanie awaryjne karty SIM umożliwia włożenie dwóch kart SIM, dzięki czemu drugą można włączyć, jeśli pierwsza zawiedzie (lub jeśli pierwsza zostanie zablokowana, gdy użycie wzrośnie zbyt wysoko).

Priorytetyzacja według rodzaju ruchu
Niektóre routery można ustawić tak, aby zoptymalizować wydajność połączenia 4G WAN.Mogą nadawać priorytety różnym typom ruchu (i zmniejszać ich priorytet).Mogą kierować te typy ruchu przez różne połączenia komórkowe zgodnie z wydajnością połączeń w czasie rzeczywistym (np. Opóźnienie i niezawodność połączenia).Jeśli masz aplikacje wrażliwe na wydajność lub jeśli dostarczasz ruch za pomocą aplikacji wrażliwych na wydajność, takich jak Citrix, będziesz potrzebować tych funkcji, aby uzyskać optymalne wyniki.Jest to naprawdę istotne tylko w przypadku łączenia, ponieważ łączenie pozwala kontrolować priorytet w obu kierunkach, zarówno do, jak i od miejsca.Jeśli korzystasz z równoważenia obciążenia na wielu kartach SIM, możesz kontrolować priorytet tylko w jednym kierunku (wychodzący) - nie możesz wpływać na priorytet ruchu przychodzącego.

Buforowanie
Niektóre routery umożliwiają buforowanie danych.Gdy na przykład wielu użytkowników uzyskuje dostęp do tych samych stron intranetowych lub przechowywanych plików, buforowanie umożliwia im szybszy dostęp do nich i przy mniejszym zużyciu danych.

Inne interfejsy WAN
Niektóre routery pozwalają na podłączenie dodatkowego obwodu WAN, którego można używać obok połączeń komórkowych.Uzasadnieniem byłoby zezwolenie na korzystanie, w miarę dostępności, z połączenia szybszego, tańszego lub o większej przepustowości niż połączenia komórkowe.Dodatkowym połączeniem może być obwód DSL, EFM lub satelita, a może możliwość połączenia się z hotspotem WiFi.Może być zaimplementowany jako port Ethernet lub dedykowany port DSL.

 

Router WifiParametry elektryczne:

Maks.Szybkość transmisji w sieci LAN: 100 Mb / s
Z funkcją modemu: nie
Standardy i protokoły: Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11n
Obsługiwana częstotliwość Wi-Fi: 2,4G
Standard transmisji Wi-Fi: 802.11n
Szybkość transferu przewodowego: 10/100 Mb / s
Szybkość transmisji Wi-Fi 2,4 GHz: 300 Mb / s
Typ szyfrowania: WPA2-PSK, WPA2, WPA3, WPA2-Korporacyjne, WPA-PSK, WPA-Korporacyjne
Status produktów: nowy, zapas
Typ: bezprzewodowy
Zastosowanie: łącze szerokopasmowe
Funkcja: FireWall, QoS, VPN
Porty LAN: 2
Porty WAN: 1
Certyfikacja: CE, roHs, FCC
Nazwa marki: OEM
Miejsce pochodzenia: jiangsu, Chiny
Nazwa produktu: 19226811 bezprzewodowy router punkt dostępowy wifi openwrt
Interfejs: 1 * port wan / 2 * port lan
Prędkość bezprzewodowa: 2,4 G: 300 Mb / s
Kolor: biały (OEM)
Gwarancja: 12 miesięcy
Chipset: MT7628NN
 

Dlaczego moje dane mobilne są szybsze niż moje Wi Fi?Poradnik 4G vs Wi Fi
Jeśli ostatnio dużo pracujesz lub uczysz się w domu z powodu lokalnych blokad, być może zauważyłeś coś dziwnego w swoim połączeniu internetowym.
Twoje dane 4G lub LTE z telefonu są często szybsze niż domowe Wi Fi.
Prawdopodobnie spodziewałbyś się, że będzie odwrotnie, zwłaszcza, że ​​router Wi Fi polega na stałym połączeniu szerokopasmowym, zamiast łączyć się z najbliższą wieżą 4G.
A dla większości Wielkiej Brytanii prawdą jest, że Wi Fi będzie generalnie szybsze niż dane mobilne.
Jeśli jednak stacjonarne połączenie szerokopasmowe nie jest tak szybkie jak połączenie internetowe w telefonie, nie jesteś sam.

 

Router WifiNasza firma:
1. RY Electronics ma ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji niestandardowych zestawów kabli
kabel światłowodowy i router antenowy w dużych lub małych ilościach w zależności od potrzeb.
 
2. Nasze zakłady produkcyjne mogą zbudować prawie wiele typów niestandardowych zestawów kabli (kabel LVDS / kabel płaski / kabel RF / wiązka przewodów), a także anteny GPS / WIFI / ISM / GSM / 3G / 4G i złącza RF.

 

3. Jakość jest ważna dla nas i dla klienta, wymagania klienta są większe.Tworzymy łatwiejszy, mniej kosztowny i niezwykle satysfakcjonujący sposób prowadzenia biznesu.Dążąc do osiągnięcia lepszych wyników dzięki ciągłym innowacjom i wysiłkom inżyniera technicznego, tworzymy wartości, aby dostosować antenę / kabel / wiązkę przewodów do Twoich potrzeb.


4. Gwarantujemy, że każda oferowana przez nas antena / kabel / wiązka przewodów musi zostać przetestowana przez analizator sieci / precyzyjny tester przewodów niskiego napięcia, aby zapewnić doskonałą jakość przed dostawą.Współpracując z wieloma zagranicznymi klientami z ponad dwudziestu krajów, będziemy idealnym partnerem OEM / ODM.

 

Router WifiSzczegóły Produktu:

Szybki router punkt dostępowy WLAN 300 Mb / s do domowej sieci szerokopasmowej 0
FAQ:
1. Czy zapewniacie klientowi LOGO?
Tak, możemy zapewnić klientowi LOGO na oprogramowaniu sprzętowym i sprzęcie.
 
2. Czy przyjmujecie tylko zamówienia PCBA?
Oczywiście jako manufaktur OEM / ODM możemy dostarczyć PCBA w krótkim czasie o dobrej jakości.

 

3. Czy zapewniasz obsługę oprogramowania sprzętowego?
Oczywiście, w przeciwieństwie do innych firm, które kupują rozwiązania od firmy projektowej, mamy własny zespół programistów, który w 100% wspiera Cię.

 

4. Jakie są twoje warunki płatności?
100% T / T przed dostawą
 
5. Jakie są twoje warunki dostawy?
Akceptujemy EXW, FOB, CIF itp. Możesz wybrać ten, który jest dla Ciebie najwygodniejszy lub najbardziej opłacalny.
 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych