Router WiFi 1200 Mb / s 4G 5G Wzmacniacz sieciowy z pojedynczym wzmacniaczem

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: RY
Orzecznictwo: CE,ROHS
Numer modelu: RY- WG3526
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 20
Cena: USD45~120
Szczegóły pakowania: 28 * 15 * 6,5 cm / szt
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 7 dni po dokonaniu płatności
Zasady płatności: L / C, T / T, Paypal, Western Union, MoneyGram, D / A, D / P
Możliwość Supply: 100000

Szczegóły informacji

<i>Max.</i> <b>Max.</b> <i>LAN Data Rate</i> <b>Szybkość transmisji danych LAN</b>: 1200 Mb / s Normy i protokoły: IEEE802.11n / g / b / a / ac
Obsługiwana częstotliwość Wi-Fi: 2.4G i 5G kolor: Srebro
Obsługuje WPS: tak Podanie: Przedsiębiorstwo
Porty LAN: 4 Porty WAN: 1
Nazwa produktu: Router Wi-Fi 4G Gwarancja: 12 miesięcy
rozmiar: 235 * 165 * 23 mm (dł. X szer. X wys.) Antena: 2 * 4g 2 * 2,4g 2 * 5,8g
High Light:

Router WiFi 1200 Mb / s 4G 5G

,

pojedynczy wzmacniacz operacyjny 1200 Mb / s

,

wzmacniacz sieci WiFi 880 MHz

opis produktu

 

4G 1200 mb / s router bezprzewodowy dalekiego zasięgu Repeater Wifi pojedynczy wzmacniacz wzmacniacz sieciowy

 

Bezprzewodowy:
Obsługa protokołu bezprzewodowego IEEE802.11AC / N / G / B / A, maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej może wynosić 1200 Mb / s, anteny 4 × 5Dbi o dużym wzmocnieniu, działają lepiej
i przykryj większy

Oprogramowanie:
Oryginalny SDK opracowany w oparciu o Linuksa, czyli SDK4.2, obejmował certyfikację 802.11AC, IPv6 i Win8.Również
zapewniają sterownik VPN, dźwięk i ekran dotykowy.L7 Qos doskonale współpracuje z HNAT / HQos, oferuje funkcję Auto QoS dla
routery internetowe i routery SMB

 

Router 4GParametry elektryczne:

 

Specyfikacja
 
Model
Wzmacniacz 1200 M.
 
Rozmiar
 
235 * 165 * 23 mm
Kolor
 
Srebro
Rodzaj
 
Router bezprzewodowy
Prędkość przesyłu danych
 
300 Mb / s
Funkcja zapory
 
Obsługa zapory
Standardy bezpieczeństwa
 
CE
Odpinany
TAK
 
Obowiązujące obiekty
Telefon komórkowy, komputer itp
Specyfikacja sprzętu
Specyfikacja sprzętu
Główny chipset
MT7621 / dwurdzeniowy / 880 MHz
Baran
DDR3 RAM 512 MB (MAX512 MB), DDR2 RAM 256 MB
LAMPA BŁYSKOWA
SPI FLASH 32 MB (MAX64 MB)
Standard protokołu
IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a
IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b ;
IEEE 802.3, IEEE 802.3u ;
Szybkość transmisji bezprzewodowej
5G: 900 Mb / s
2,4 G: 300 Mb / s
Częstotliwość pracy
2,4 GHz / 5,8 GHz
Antena
Antena o wysokim zysku 4 * 5dBi
Berło
1 port WAN 10 / 100M / 1000M, Auto MDI / MDIX
4 porty LAN 10 / 100M / 1000M, Auto MDI / MDIX
1 port USB 3.0
DOPROWADZIŁO
PWR.SYS.USB.2G.5G.WAN.3.2.1.0
Przycisk
1 * RESETUJ
Pobór energii
<12W
Adapter
DC 12V1A
Zarządzanie
IP: 192.168.1.1
UŻYTKOWNIK / PW admin / admin
Typ WAN
PPPoE, dynamiczne IP, statyczne IP
Tryb pracy
AP;
Router;
DHCP
Serwer, klient, lista klientów DHCP, rezerwacja adresów
Przekierowanie portów
Serwer wirtualny, wyzwalanie portów, UPNP, DMZ
Bezpieczeństwo zapory
Dos, SPI Firewall
Filtr adresów IP / Filtr adresów MAC / Filtr domeny
Wiązanie adresów IP i MAC
DDNS
Wsparcie
VPN Pass-Through
PPTP, L2TP, IP Sec (głowica ESP)
Kontrola pasma
Wsparcie
Router statyczny
Wsparcie
Dziennik systemu
Wsparcie
Inne funkcje
Klon Maca
Synchronizacja NTP
Aktualizacja oprogramowania przez Internet
 

Jak wybrać router 4G dla swojej firmy?

Na rynku dostępnych jest wiele routerów 4G, które oferują szeroką gamę funkcji.Musisz upewnić się, że router zapewnia funkcjonalność i elastyczność potrzebnego rozwiązania.Oto główne kwestie, które należy wziąć pod uwagę, porównując routery 4G dla swojej firmy.

Multi-SIM
Aby uzyskać szybkość i niezawodność połączenia WAN 4G, potrzebujesz routera obsługującego więcej niż jedno połączenie komórkowe.Jest to zwykle określane jako multi-SIM.Poszukaj routera, który to obsługuje.

Pojemność karty SIM
Wydajność i przepustowość routera Multi-SIM jest ostatecznie ograniczona liczbą jednoczesnych połączeń komórkowych, które może obsługiwać.Zwykle określa się to liczbą kart SIM, które może pomieścić.Należy jednak pamiętać o różnicy między połączeniami a kartami SIM: router może pozwolić na włożenie dwóch kart SIM w przypadku awarii jednej z nich, ale nie może używać obu jednocześnie.Zwykle wybieramy router z pojemnością karty SIM wymaganą do oczekiwanego użytkowania (np. 6 kart SIM).Niektóre routery można łączyć w stosy, aby umożliwić więcej kart SIM (często używaliśmy 18 kart SIM) w scenariuszach intensywnego użytkowania.

Technologia komórkowa
Większość routerów obsługuje obecnie wersję standardów 4G o nazwie Category 4 LTE.Niektórzy producenci wprowadzają obsługę LTE kategorii 6, która wykorzystuje dwa fragmenty widma zamiast jednego, aby podwoić teoretyczne maksymalne prędkości pobierania ze 150 Mb / s do 300 Mb / s.LTE Cat 6 jest nadal wdrażane przez operatorów komórkowych, więc nie wszędzie jest dostępne.Warto jednak rozważyć routery, które ją obsługują, aby zabezpieczyć swoją inwestycję w przyszłości.Istnieje wiele wymiennych terminów: poszukaj Cat 6 LTE, LTE-Advanced (aka LTE-A) i 4G +.

Klejenie
Router, który może łączyć (tj. Łączyć) strumienie ruchu z wielu kart SIM w jedną, umożliwi szybsze i bardziej niezawodne połączenie z siecią firmową.Jest to niezbędne, jeśli planujesz podłączyć witrynę z wieloma użytkownikami do sieci firmowej za pomocą 4G WAN, a zwłaszcza jeśli potrzebujesz bardzo niezawodnego połączenia dla wrażliwych aplikacji (zobacz Managed Hubs).Powodem klejenia jest przede wszystkim zapewnienie niezawodnego i stabilnego połączenia, którego wydajność jest produktem ubocznym.

Równoważenie obciążenia
Alternatywnie router z funkcją Load Balance może rozłożyć użycie kilku oddzielnych użytkowników i sesji na kilka kart SIM.Może to zapewnić elastyczność, ale żadna pojedyncza sesja nie może być szybsza niż karta SIM, którą obsługuje, a jeśli jakiekolwiek pojedyncze połączenie komórkowe zostanie przerwane, czas ponownego połączenia można zmierzyć w sekundach, co użytkownik zauważy!Dowiedz się więcej na naszym blogu: Łączenie 4G WAN vs równoważenie obciążenia.

Przełączanie awaryjne karty SIM
Zwykle spotykane w routerach z jednym połączeniem, przełączanie awaryjne karty SIM umożliwia włożenie dwóch kart SIM, dzięki czemu drugą można włączyć, jeśli pierwsza zawiedzie (lub jeśli pierwsza zostanie zablokowana, gdy użycie wzrośnie zbyt wysoko).

Priorytetyzacja według rodzaju ruchu
Niektóre routery można ustawić tak, aby zoptymalizować wydajność połączenia 4G WAN.Mogą nadawać priorytety różnym typom ruchu (i zmniejszać ich priorytet).Mogą kierować te typy ruchu przez różne połączenia komórkowe zgodnie z wydajnością połączeń w czasie rzeczywistym (np. Opóźnienie i niezawodność połączenia).Jeśli masz aplikacje wrażliwe na wydajność lub jeśli dostarczasz ruch za pomocą aplikacji wrażliwych na wydajność, takich jak Citrix, będziesz potrzebować tych funkcji, aby uzyskać optymalne wyniki.Jest to naprawdę istotne tylko w przypadku łączenia, ponieważ łączenie pozwala kontrolować priorytet w obu kierunkach, zarówno do, jak i od miejsca.Jeśli korzystasz z równoważenia obciążenia na wielu kartach SIM, możesz kontrolować priorytet tylko w jednym kierunku (wychodzący) - nie możesz wpływać na priorytet ruchu przychodzącego.

Buforowanie
Niektóre routery umożliwiają buforowanie danych.Gdy na przykład wielu użytkowników uzyskuje dostęp do tych samych stron intranetowych lub przechowywanych plików, buforowanie umożliwia im szybszy dostęp do nich i przy mniejszym zużyciu danych.

Inne interfejsy WAN
Niektóre routery pozwalają na podłączenie dodatkowego obwodu WAN, którego można używać obok połączeń komórkowych.Uzasadnieniem byłoby zezwolenie na korzystanie, w miarę dostępności, z połączenia szybszego, tańszego lub o większej przepustowości niż połączenia komórkowe.Dodatkowym połączeniem może być obwód DSL, EFM lub satelita, a może możliwość połączenia się z hotspotem WiFi.Może być zaimplementowany jako port Ethernet lub dedykowany port DSL.

WiFi
Niektóre routery 4G zapewniają WiFi, dostęp dla użytkowników, zmniejszając potrzebę dodatkowego sprzętu w małych instalacjach.Niektóre zapewniają izolowany dostęp dla gości.Niektóre z nich zapewniają prywatny dostęp firmowy, a także publiczny dostęp gościa za pośrednictwem portalu dostępowego, aby zmusić gości do podania szczegółowych informacji o sobie.

Kontroler WiFi
Niektóre routery mogą działać jako kontrolery Wi-Fi dla wielu punktów dostępu Wi-Fi, upraszczając wdrażanie Wi-Fi i zwiększając zasięg w większych instalacjach.

Modułowa konstrukcja
Niektórzy producenci routerów używają stałych konfiguracji routerów, dzięki czemu wdrożenie jest tak proste, jak to tylko możliwe.Inne wykorzystują konstrukcję modułową, w której karty są wkładane do określonej aplikacji.Na przykład przy jednej okazji mogą być zainstalowane dwie karty 4G, a przy innej karta 4G plus karta DSL.Może to być pomocne, jeśli planujesz ponowne użycie urządzenia w różnych miejscach.Umożliwia także instalację z 4G, a następnie bezproblemową migrację do obwodu stałego (np. DSL lub EFM) po zainstalowaniu.Jest to szczególnie przydatne, jeśli chcesz szybko zainstalować i / lub chcesz zachować kartę 4G do tworzenia kopii zapasowych po zainstalowaniu stałego obwodu.Zobacz nasze szybkie wdrażanie w witrynie, aby otrzymać infrastrukturę na następny dzień.

Power over Ethernet (POE)
Niektóre routery 4G mogą zapewniać zasilanie przez Ethernet urządzeniom podłączonym do ich portów Ethernet.Pozwala to na zasilanie bezprzewodowych punktów dostępowych lub telefonów IP bez konieczności kupowania oddzielnych przełączników Ethernet lub wtryskiwaczy.

Raportowanie
Niektóre urządzenia zapewniają szczegółowe raporty dotyczące wykorzystania sieci komórkowej, w tym informacje o tym, które urządzenia kierują tym użyciem.Może to być bardzo pomocne w zarządzaniu kosztami.

Jakiego sprzętu używamy?
Po zbadaniu funkcji do porównania w routerze 4G WAN, oczywiste pytanie brzmi: „Jaki jest najlepszy router 4G do użytku biznesowego?”Zebraliśmy duże doświadczenie we wdrażaniu technologii 4G WAN w setkach witryn.Przez lata zdecydowaliśmy się na jednego producenta dla większości naszych instalacji: Peplink.

 

Router 4GNasza firma:
1. RY Electronics ma ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji niestandardowych zestawów kabli
kabel światłowodowy i router antenowyprzekaźnik w dużych lub małych ilościach w zależności od potrzeb.
 
2. Nasze zakłady produkcyjne mogą zbudować prawie wiele typów niestandardowych zestawów kabli (kabel LVDS / kabel płaski / kabel RF / wiązka przewodów), a także anteny GPS / WIFI / ISM / GSM / 3G / 4G i złącza RF.

 

3. Jakość jest ważna dla nas i dla klienta, wymagania klienta są większe.Tworzymy łatwiejszy, mniej kosztowny i niezwykle satysfakcjonujący sposób prowadzenia biznesu.Dążąc do osiągnięcia lepszych wyników dzięki ciągłym innowacjom i wysiłkom inżyniera technicznego, tworzymy wartości, aby dostosować antenę / kabel / wiązkę przewodów do Twoich potrzeb.


4. Gwarantujemy, że każda oferowana przez nas antena / kabel / wiązka przewodów musi zostać przetestowana przez analizator sieci / precyzyjny tester przewodów niskiego napięcia, aby zapewnić doskonałą jakość przed dostawą.Współpracując z wieloma zagranicznymi klientami z ponad dwudziestu krajów, będziemy idealnym partnerem OEM / ODM.

 

Router 4GSzczegóły Produktu:

Router WiFi 1200 Mb / s 4G 5G Wzmacniacz sieciowy z pojedynczym wzmacniaczem 0

Router WiFi 1200 Mb / s 4G 5G Wzmacniacz sieciowy z pojedynczym wzmacniaczem 1

Router WiFi 1200 Mb / s 4G 5G Wzmacniacz sieciowy z pojedynczym wzmacniaczem 2

Router WiFi 1200 Mb / s 4G 5G Wzmacniacz sieciowy z pojedynczym wzmacniaczem 3
FAQ:
1. Kiedy mogę?
Zwykle wyceniamy w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.Jeśli bardzo pilnie potrzebujesz ceny, zadzwoń do nas lub powiedz nam w e-mailu, abyśmy potraktowali priorytet Twojego zapytania.
 
2. Czy masz zapasy?
Nie mamy zapasów;rozpoczniemy produkcję po otrzymaniu zamówienia.

3. jakich informacji potrzebujesz do wyceny?
W przypadku wiązek przewodów należy podać specyfikacje kabli, numer części lub przesłać rysunki.
W przypadku złączy prosimy o podanie kołków szeregowych, męskich lub żeńskich, formowanych, typu do montażu na panelu i długości kabla.
 
4. Jakie są twoje warunki płatności?
100% T / T przed dostawą
 
5. Jakie są twoje warunki dostawy?
Akceptujemy EXW, FOB, CIF itp. Możesz wybrać ten, który jest dla Ciebie najwygodniejszy lub najbardziej opłacalny.
 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych